Понедельник, 18.02.2019, 05:20
ГлавнаяРегистрацияВход Приветствую Вас Гость | RSS

Меню сайта

    

  Переводчик онлайн

  Hosting Ukraine

Обратная связь:
  Украинская Баннерная Сеть

  Переводчик онлайн

  Hosting Ukraine

IP

Обратная связь:


Наш опрос
Интересен ли Вам этот сайт?
Всего ответов: 79

 С 28.02.09 для тарификации звонков по Украине применяется полная тарифная единица времени – 30 секунд, начиная с первой секунды. Для тарификации звонков до 30 секунд применяется полная тарифная единица времени – 30 секунд.


Дзвони вдвічі дешевше!

Бажаєте дзвонити вдвічі дешевше? Тепер з тарифним планом "Вільний life:)" це можливо!

Поповнюйся на 35 грн - отримуй 70 грн.
Поповнюйся на 50 грн - отримуй 100 грн!*
Весь 2009 рік!
Тому дзвоніть та використовуйте послуги вдвічі дешевше.

Акція діє до 2010 року з дати підтвердження участі в ній - для існуючих абонентів та автоматично для нових.

Бонус за поповнення електронними ваучерами

Придбай ваучер поповнення рахунку в ексклюзивному магазині life:), поповни рахунок та отримай бонус* у розмірі 20% від суми поповнення!

Деталі акції

 • Акція проводиться з 01.01.2009 по 31.03.2009 включно на території України;
 • В акції можуть брати участь всі індивідуальні абоненти life:), що обслуговуються на умовах тарифних планів "Простий life:) класичний", "Вільний life:)", "life:) ЛЕГКІ ГРОШІ", "Супер life:) 30", "Супер life:) 50" та "life:) Platinum";
 • За кожне поповнення мобільного рахунку телефону на суму 35 грн або більше одним платежем через POS термінал у ексклюзивному магазині life:) з позначкою "SUN", абонент отримує бонус у розмірі 20% від суми поповнення на бонусний рахунок. Максимальна сума поповнення, за яку нараховується бонус становить 500 грн.
 • Бонуси нараховуються протягом доби з моменту поповнення рахунку та можуть бути використані згідно умов використання бонусного рахунку.
 • Строк дії бонусів складає 15 днів з моменту їх нарахування.

* Бонус (право на використання додаткового обсягу послуг/товарів) надаються абонентові у рахунок поповнення рахунку (без урахування послуги "Переказ балансу"). У разі використання абонентом певної кількості бонусів з числа зазначених, не підлягає поверненню абоненту невикористана частина грошей, за рахунок яких абоненту було надане право на отримання бонусів, прямо пропорційна використаній кількості бонусів. Бонуси можуть бути використані відповідно до умов використання бонусного рахунку.

ТОВ "Астеліт" залишає за собою право на встановлення тарифів, умов їх застосування на телекомунікаційні послуги та їх зміну відповідно до Закону України "Про телекомунікації" від 18.11.2003 р. № 1280-IV, а також на скорочення та зміну переліку таких послуг, умов їх надання та припинення тощо відповідно до Умов і порядку надання телекомунікаційних послуг ТОВ "Астеліт".

2009 SMS

2009 SMS - акція для всіх індивідуальних абонентів life:). Відправляйте SMS безкоштовно на номери life:) протягом 2009 року!

Підключайтесь до акції "2009 SMS", поповнюйте свій рахунок на на суму 25 гривень та більше одним платежем кожні 30 днів і отримуйте за кожне поповнення 2009 SMS для відправки на номери life:) щомісяця до 2010 року.

Підключення до акції безкоштовне для нових абонентів, які підключились до life:) в період проведення акції.

Підключення до акції можливе в період з 17.12.2008 до 31.01.2009 включно. Акція триває до 2010 року на території України.

Підключитись до акції можливо наступним чином:

1. Відправте порожнє SMS повідомлення на номер 2009 (плата за відправку SMS відсутня);
2. Підтвердіть своє рішення за допомогою SMS підказок (відправте латинську літеру Т на номер 2009).

Підключитись до акції можуть нові та існуючі індивідуальні абоненти будь-якого тарифного плану life:). Вартість підключення для існуючих абонентів life:) становить 10 грн (з ПДВ, без ПФ).

Детальна інформація:

 • строк дії акційних 2009 SMS становить 30 днів, з моменту нарахування. Після закінчення встановленого строку дії невикористані акційні SMS анулюються;
 • акційні 2009 SMS дійсні тільки для відправки на номери life:); відправлення текстових повідомлень на номери інших операторів та міжнародні текстові повідомлення тарифікуються згідно тарифного плану абонента;
 • щомісячна плата за користування послугою 2009 SMS відсутня до 01.02.2009 року;
 • при підключенні до акції "2009 SMS" учасники акцій з бонусами за поповнення таких як: "Команда", "life:)- Сім'я", "Два нулі", "500 гривень Бонус для тебе", Мобільні вершки, Бонус 360, "Лінія поповнення-500" та інші, призупиняють свою участь у цих акціях; нараховані до цього моменту бонуси зберігаються і можуть бути використані згідно умов використання бонусного рахунку. Подальше нарахування бонусів за вищевказаними акціями також призупиняється;
 • щоб відмовитися від участі в акції 2009 SMS (деактивувати послугу) треба відправити SMS, вказавши в тексті повідомлення слово STOP на номер 2009 та підтвердити своє рішення за допомогою SMS підказок;
 • ТОВ "Астеліт" залишає за собою право на встановлення тарифів на телекомунікаційні послуги та їх зміну відповідно до Закону України "Про телекомунікації" від 18.11.2003 р. № 1280-IV, а також на скорочення та зміну переліку таких послуг, умов їх надання та припинення тощо відповідно до Умов і порядку надання телекомунікаційних послуг ТОВ "Астеліт

* під "безкоштовно" слід розуміти надання акційних 2009 SMS для відправки на номери life:) за умов підключення до акції і поповнення рахунку на суму 25 грн і більше одним платежем щомісяця. У випадку відсутності поповнення у відповідний місяць безкоштовні SMS не нараховуються.
Твоя SMS свобода

Відправляйте SMS по Україні по 0 копійок! Акція діє до 2010 року з дати підтвердження участі в ній.

Для підтвердження участі наберіть *141# і виберіть пункт "Tvoya SMS svoboda". Вартість підтвердження участі 5 грн с ПДВ та ПФ.

Щомісяця SMS по Україні тарифікуються по 0 копійок:

 • у межах 30 SMS, якщо обов'язковий щомісячний платіж 30 грн;
 • у межах 50 SMS, якщо обов'язковий щомісячний платіж 50 грн.

 • Підключення до акції проходить з 12.12.2008 до 31.01.2009 включно на території України. Акція діє до 31.12.2009 включно.
 • Прийняти участь в акції можуть всі абоненти Super life:).
 • В перший місяць SMS по 0 копійок надаються на протязі доби після підтвердження участі в акції "Твоя SMS свобода". У наступні місяці SMS по 0 копійок надаються першого числа кожного місяця.
 • У разі міграції учасників акції в інші тарифні плани, за виключенням Super life:), надана кількість SMS по 0 копійок анулюється. Участь в акції "Твоя SMS свобода" зупиняється.
 • Право на використання SMS по 0 копійок надається абонентові за рахунок внесення обов'язкового щомісячного платежу (без урахування послуги "Переказ балансу"). У разі не використання абонентом певної кількості SMS з числа зазначених, не підлягає перенесенню на наступний місяць.
 • ТОВ "Астеліт" залишає за собою право на встановлення тарифів, умов їх застосування на телекомунікаційні послуги та їх зміну відповідно до Закону України "Про телекомунікації" від 18.11.2003 р. № 1280-IV, а також на скорочення та зміну переліку таких послуг, умов їх надання та припинення тощо відповідно до Умов і порядку надання телекомунікаційних послуг ТОВ "Астеліт".


Бонус за вхідні *

Підключайтесь до life:) та отримуйте 25 гривень бонус за 50 хвилин вхідних дзвінків щомісяця!

 • Взяти участь в акції можуть існуючі абоненти life:), які обслуговуються за тарифними планами: «Вільний life:)», «Супер life:)», «Простий life:)», «Простий life:) класичний» та «Єдиний life:)».
 • Для участі необхідно набрати на телефоні *141#, натиснути кнопку виклику та обрати пункт «Bonus za vhidni» та підпункт «Aktyvuvaty». Вартість підтвердження участі 10 гривень з ПДВ та без збору до ПФ.
 • Хвилини вхідних дзвінків рахуються з першого по останнє число календарного місяця. У випадку отримання менше 50 хвилин вхідних дзвінків, бонус не нараховується.
 • Бонус нараховується щомісяця з 10-го по 15-те число за попередній місяць, за рахунок оплати 1 грн з основного рахунку. У випадку наявності недостатньої кількості коштів на основному рахунку в момент нарахування бонусу, бонус не надається.
 • Інформацію про кількість вхідних дзвінків у поточному календарному місяці можна дізнатись набравши на телефоні *111#. Оновлення інформації про кількість вхідних хвилин здійснюється кожної середи.
 • Акція діє з 15 вересня 2008 року по 31 грудня 2009 року включно. Підключення до акції можливе з 15 вересня 2008 року по 31 жовтня 2008 року включно.

* 25 грн бонус за 50 або більше повних хвилин вхідних дзвінків з номерів мереж фіксованого зв'язку та номерів мереж інших операторів мобільного зв’язку, крім life:). Офіційна назва акції «Бажаєш розмовляти – розмовляй більше»

ТОВ «Астеліт» залишає за собою право на встановлення тарифів на телекомунікаційні послуги та їх зміну відповідно до Закону України «Про телекомунікації» від 18.11.2003 р. № 1280-IV, а також на скорочення та зміну переліку таких послуг, умов їх надання та припинення тощо відповідно до Умов і порядку надання телекомунікаційних послуги ТОВ «Астеліт».


Бонусна програма "life:)-сім'я"

Отримуйте бонус 100 грн на 5 чоловік щомісяця!

 • Якщо Ви тільки бажаєте стати абонентом life:), придбайте комплект "Для сім'ї та друзів!" або комплект "КОМАНДА" - отримуйте бонус 100 грн щомісяця на 5 SIM-карт з комплекту на постійній основі.
 • Якщо Ви вже є абонентом life:) або бажаєте купити пакет з однією sim-карткою, або стати контрактним абонентом, збирайтеся в life:)-команду до 5 учасників - отримуйте бонус 100 грн щомісяця на постійній основі.
 • Кожен абонент life:) має можливість отримувати бонус 20 гривень на бонусний рахунок щомісяця, тобто 100 разом на 5 чоловік.
 • З 15 вересня 2008 року бонус нараховується щомісяця на постійній основі за умови поповнення рахунку на 35 грн або більше сумарно на місяць.
 • Для отримання бонусів має бути від 2 до 5 абонентів з активним статусом.
 • Для отримання максимального бонусу потрібно бути активними всім 5-ом учасникам щомісяця.
 • Під активним статусом мається на увазі можливість здійснення абонентом вихідних дзвінків, надсилання SMS, MMS або ін. відповідно до строків обслуговування абонентів на умовах передоплати.
 • Кількість бонусів залежить від кількості активних учасників та нараховується у розрахунку 4 грн за кожного абонента з активним статусом. Наприклад, якщо є тільки двоє абонентів з активним статусом, то кожний може отримувати бонус у розмірі 8 гривень; у разі якщо активними є всі 5 абонентів, кожний має можливість отримувати бонус у цілих 20 гривень щомісяця!
 • Бонус буде нараховуватися з 15-го по 20-те число кожного місяця лише тим абонентам, які поповнили рахунок на 35 грн або більше сумарно протягом попереднього місяця (з 15-го по 14-те число).


«Простий life:)»:

Щомісяця абонент має можливість спілкуватися по 0,25 грн/хв по Україні до 100 хвилин з 1-го по останнє число календарного місяця і до 30 хвилин на добу. Для того, щоб користуватись цією можливістю, необхідно поповнювати рахунок на 25 грн або більше одним платежем принаймні раз на 30 календарних днів.
В інших випадках дзвінки по Україні тарифікуватимуться по 0,50 грн/хв. Перші 30 днів рахуються від моменту заміни тарифного плану на «Простий life:)» або активації SIM-картки з тарифним планом «Простий life:)».
Для перевірки залишку хвилин наберіть *111#.


Невероятное предложение "Роуминг life:)"!

От 2 гривен/минута на все звонки в роуминге! Любой номер! 24 часа в сутки!

Две возможности воспользоваться новой услугой для новых и существующих абонентов:

1. Воспользуйтесь высоким качеством роуминга и доступными тарифами, приобретя стартовый пакет "Роуминг life:)" *!

Стартовый пакет "Роуминг life:)" по цене всего 50 гривен (с НДС и ПФ) включает 200 минут разговоров в роуминге по невероятным тарифам 2 или 4 гривны за минуту, в зависимости от зоны роуминга! Минуты предоставляются на период 60 дней с момента активации стартового пакета в счёт цены пакета и данная цена не подлежит возврату абоненту.

Пользуясь услугой "Роуминг life:)", Вы также сможете отправлять SMS в роуминге всего за 2 гривны независимо от зоны роуминга. Стартовый пакет "Роуминг life:)" основывается на тарифе предоплаты "Свободный life:)" и на основном счету содержит 50 грн., которые можно использовать для звонков в Украине и за рубежом.

2. Все life:) абоненты, обслуживающиеся на условиях предоплаты, могут активировать услугу "Роуминг life:)" дополнительно к существующему тарифному плану и получить 100 минут разговоров в роуминге по невероятно низким тарифам. Каждая активация услуги и 100 минут разговоров действительны на протяжении 30 дней с момента активации услуги.

* Стартовый пакет "Роуминг life:)" содержит 200 минут звонков (входящих и исходящих через USSD код) действительных на протяжении 60 дней. После 60 дней услуга "Роуминг life:)" будет деактивирована. Реактивация услуги "Роуминг life:)" возможна каналами обозначенными ниже.

ООО "Астелит" оставляет за собой право на установление тарифов на телекоммуникационные услуги и их изменения в соответствии с Законом Украины "О телекоммуникациях" от 18.11.2003 г. № 1280-IV, а также на сокращение или изменение перечня таких услуг, условий их предоставления и тому подобное в соответствии с Условиями и порядком предоставления телекоммуникационных услуг ООО "Астелит".

Невероятное предложение «Единый мир»!

1 грн/мин на все международные звонки! Все страны! Все номера! Круглосуточно!

Все абоненты life:) имеют возможность активировать услугу «Единый мир» и совершать международные звонки по неимоверному тарифу - 1 гривна за минуту разговора.

Внимание! С 25.06.2008 г. абоненты на условиях предоплаты дополнительно смогут звонить с услугой «Єдиный мир» на все номера России всего по 0,50 грн/мин.

Активировать услугу «Единый мир» Вы можете одним из способов:

 • Отправьте SMS на номер 142, указав в тексте SMS слово Svit (латинскими буквами), и подтвердитe свое решение при помощи SMS-подсказок.
 • Наберите со свого мобильного телефона *142# и нажмите кнопку вызова. Подтвердите свое решение с помощью подсказок.
 • Позвоните в информационно-консультационный центр 5433 со своего телефона life:)
 • Посетите эксклюзивный пункт продажи или центр обслуживания абонентов.

Плата за активацию услуги «Единый мир» составляет 5 гривен. После ее оплаты Вы можете совершать международные звонки в любую страну* по невероятному тарифу - 1 гривна за минуту разговора**. Срок действия услуги 30 календарных дней от момента активации, после чего услугу необходимо активировать повторно.

Правила набора международных номеров после активации услуги:
811 <код страны> <код города/сети> <номер абонента>.

Например, что бы позвонить в Москву, наберите 811 7 495 ХХХ ХХ ХХ, где:

 • 811 — специальный код набора для международного вызова
 • 7 — код России
 • 495 — код Москвы
 • XXX XX XX — телефонный номер абонента

Услуга «Единый мир» действительна до 31.12.2008 включительно.

* Услуга «Единый мир» не предоставляется в случае совершения звонков на номера операторов спутниковой связи (Thuraya, Emsat, Iridium, Inmarsat).

** Первые 100 минут международных звонков тарифицируются по тарифу 1,00 грн/мин., после использования 100 минут или в случае не продления действия услуги после истечения 30-дневного срока (в зависимости от того, какое событие случится раньше) дальнейшие международные звонки будут тарифицироваться по текущим тарифам услуги «Планета life:)» , 100 минут и начало течения 30 календарных дней считают от 1-го дня активации услуги.

Все тарифы приведены в гривнах с учетом НДС и без сбора в ПФ.

Тарификация услуги «Единый мир» на условиях предоплаты

С 10 ноября 2007 г. для абонентов, которые обслуживаются на условиях предоплаты, международные звонки с использованием услуги «Единый мир» тарифицируются за каждую минуту, начиная с первой секунды. Для тарификации звонков до 1 минуты применяется полная тарифная единица времени – 1 минута.

Тарификация услуги «Единый мир» на условиях договора

Посекундная тарификация международных звонков начинается после двадцатой секунды. Для тарификации звонков длительностью до 20 секунд применяется полная тарифная единица времени 20 секунд. С 25.06.2008 г. для абонентов, которые обслуживаются на условиях договора, международные звонки с использованием услуги «Единый мир» тарифицируются за каждую минуту, начиная с первой секунды. Для тарификации звонков до 1 минуты применяется полная тарифная единица времени– 1 минута.

SMS на домашній

Відправляй SMS на будь-який номер!


lifebox пропонує революційне рішення неможливої раніше відправки SMS на стаціонарні номери в межах України за допомогою нової послуги «SMS на домашній». Тепер, при відправці звичайного SMS, у вказаному напрямку, воно буде доставлене у вигляді голосового повідомлення. Доставка повідомлення можлива і на апарати факсимільного зв’язку, а також телефони з автовідповідачем та АВН. Якщо у Вас немає можливості розмовляти, відтепер можна не дзвонити, «SMS на домашній» все зробить за Вас!


Як скористатися послугою?

Створить SMS повідомлення і відправте на номер абонента фіксованої мережі в національному або міжнародному форматі. Довжина одного «SMS на домашній» становить 153 знаки латиницею або 63 знаки кирилицею. Зверніть увагу на те, що при відправці повідомлення, довжина якого перевищує встановлену кількість символів, його буде передано в одному голосовому повідомленні.


Вартість послуги

Вартість відправлення одного «SMS на домашній» (у межах встановленої кількості символів) — 1,32 грн (з урахуванням ПДВ і без збору до ПФ).

Будь ласка, зверніть увагу на те, що вартість відправлення повідомлення, довжина якого перевищує встановлену кількість символів, обчислюється шляхом ділення кількості символів на 153 або 63 (в залежності від використаного алфавіту) та множення на вартість відправлення одного «SMS на домашній».

Повідомлення, що було відправлено на апарати факсимільного зв’язку, а також телефони з автовідповідачем та АВН вважається доставленим, навіть у випадку автоматичного з’єднання.


Як коректно написати...?

Для того, щоб SMS читалося коректно:

1. Уникайте скорочень.

2. Телефонні номери бажано вказувати у наступному форматі: +380 XX XXX XX XX; XXX XX XX; XXX — XX — XX

3. Не використовуйте в одному слові літери кирилиці и латинського алфавіту.

4. Не використовуйте цифри для напису слів.

5. Пишіть з пробілами між словами.

6. Уникайте непристойних слів.

Крім того, слід пам’ятати:

Слова, що пишуться однаково, а читаються по-різному (можливо, з різним наголосом), можуть бути озвучені не зовсім правильно.

Відправник має також можливість явно зазначати мову повідомлення за допомогою використання наступних префіксів:

«E:» — англійська мова

«R:» — російська мова (трансліт)

«Р:» — російська мова

«U:» — українська мова (трансліт)

«У:» — українська мова
Форма входа

Поиск

Архив записей


Друзья сайта


ГорСовет

Соборная площадь онлайн

-Гостиницы Николаева
-Такси Николаева
WebCam - Николаев
-Рефераты
-Расписание автобусов
Расписание поездов
Сайты Николаева...
Карта Николаева

Кулинария

Николаевский ЗООПАРК
FaceBook

Кино-афиша Николаева
Концерты в Николаеве

ТВ-Программа
Аэропорт Николаева
Справочная"1557"
Справочная "СОРОКА"
Авто-рынок Николаева
Звезды шоу бизнесса
Скачай MP3
Дикий сад
Музыка
Резюме
Спорт
Погода в Николаеве
Фильмы
Автобазар

Rambler's Top100
Rambler's Top100Каталог сайтов: Николаевская область
Система управления сайтом SiteAdminУкраина онлайн


free counter

Наша кнопкаПроверь скорость
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0


Copyright MyCorp © 2019